Copyright 2015

Değerlerimiz

Çözümcülük… Ar-Ge… Güvenilirlik…İşbirliği…Esneklik…
DUŞAL Çözümcülüğü; Müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamakla başlar, bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik tasarlanmış ürün ve hizmetler ile bilgi ve yetkiyle donatılmış çalışanları ve iş ortaklarıyla çözüme yönelik ürünler tasarlayarak müşterilerini mutlu kılmayı hedefler. DUŞAL Ar-Ge; Günümüzün sürekli değişen ve gelişen ihtiyaçlarının farkında olarak yapılan düzenli Ar-Ge çalışmaları sayesinde son teknolojiyi takip ederek müşterilerimize farklı ürünlerle özgür seçim olanakları sunarak yaşamlarındaki her ana değer katarız.
DUŞAL Güvenirliği; Müşterilerimiz açısından fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetler ile güvenecekleri ürünler sunan, iş ortaklarımız açısından birlikte iş yapmak istenen, çalışanlarımız açısından adil bir çalışma ortamı sağlayan, hissedarlar açısından şeffaf yönetilen, toplum açısından çevre ve yasalara saygılı olan bir firma olmak kurumsal kültürümüzdür.
DUŞAL İşbirliği; Çalışanlarımızın ve tüm paydaşlarımızın birlikte oluşturduğu sinerji ve bilgi birikiminin gücünü ortak karar alma ve uygulama prensibimizle birleştirerek hızlı ve etkin karar almak adına bütün çalışanlarımızın her an hazır olmasını sağlamakta ve bizi sürekli güçlü, dinamik ve etkin halde tutmaktadır.
DUŞAL Esnekliği; Değişen müşteri ihtiyaçları ve rekabet koşullarını hızla algılayıp üretim, satış ve pazarlama stratejilerimizi buna uygun olarak hayata geçirmektir.

GB TR
ÖLÇÜ TEKNİKLERİ ONLINE KATALOG