NEDEN DUŞAL?

Neden Duşal?

Duşal Kabin, 23 yıllık tecrübesi ile piyasaya üretici olarak hizmet vermiş, son 6 yıldır ise tasarımcı, yenilikçi ve sistem üreten uluslararası bir kimliğe kavuşmuştur.

Duşal, kendine özgü tasarımlardan oluşan kabin ve teker sistemleri, profil ve aksesuarlarıyla günümüz koşullarına uygun, kaliteli, estetik, sağlam ve geniş ürün yelpazesi ile farklı çözümler üreterek müşterilerine hizmet vermektedir.


Misyonumuz

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, esnek yapımızla, öncü ve farklı çözümlerimizle müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sunmaktır.


Vizyonumuz

Hedefimiz, duş kabinleri üretiminde etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilerimize beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunmak, yüksek nitelikli ve küresel standartta oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktır.


Değerlerimiz

Çözümcülük… Ar-Ge… Güvenilirlik…İşbirliği…Esneklik…

DUŞAL Çözümcülüğü; Müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamakla başlar, bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik tasarlanmış ürün ve hizmetler ile bilgi ve yetkiyle donatılmış çalışanları ve iş ortaklarıyla çözüme yönelik ürünler tasarlayarak müşterilerini mutlu kılmayı hedefler. DUŞAL Ar-Ge; Günümüzün sürekli değişen ve gelişen ihtiyaçlarının farkında olarak yapılan düzenli Ar-Ge çalışmaları sayesinde son teknolojiyi takip ederek müşterilerimize farklı ürünlerle özgür seçim olanakları sunarak yaşamlarındaki her ana değer katarız.

DUŞAL Güvenirliği; Müşterilerimiz açısından fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetler ile güvenecekleri ürünler sunan, iş ortaklarımız açısından birlikte iş yapmak istenen, çalışanlarımız açısından adil bir çalışma ortamı sağlayan, hissedarlar açısından şeffaf yönetilen, toplum açısından çevre ve yasalara saygılı olan bir firma olmak kurumsal kültürümüzdür.

DUŞAL İşbirliği; Çalışanlarımızın ve tüm paydaşlarımızın birlikte oluşturduğu sinerji ve bilgi birikiminin gücünü ortak karar alma ve uygulama prensibimizle birleştirerek hızlı ve etkin karar almak adına bütün çalışanlarımızın her an hazır olmasını sağlamakta ve bizi sürekli güçlü, dinamik ve etkin halde tutmaktadır.

DUŞAL Esnekliği; Değişen müşteri ihtiyaçları ve rekabet koşullarını hızla algılayıp üretim, satış ve pazarlama stratejilerimizi buna uygun olarak hayata geçirmektir.

Open chat
SATIŞ DESTEK HATTI